Ο συνδυασμός

Υποψήφιοι Δημοτικοί ΣύμβουλοιΥποψήφιοι Δημοτικής Κοινότητας ΚοζάνηςΕκλογική Περιφέρεια ΑιανήςΕκλογική Περιφέρεια Δ. ΥψηλάντηΕκλογική Περιφέρεια ΕλίμειαςΕκλογική Περιφέρεια ΕλλησπόντουΕκλογική Περιφέρεια Κοζάνης
Αλέξης Αντωνόπουλος
Ελένη (Λένα) Αποστολίδου
Αναστασία Βαλταδώρου
Σπύρος Γκαραβέλας
Γεώργιος Γκίρνης
Ιωάννης Γκοβεδάρος
Γρηγόρης Γκουρτζιούμης
Ιερεμίας (Ερρίκος) Δαβιδόπουλος
Βασιλική (Κική) Διάφα
Γιώργος Δουγαλής
Νεκτάριος Ελευθεριάδης
Παύλος Ζαρκάδας
Παναγιώτης Θεοδωρίδης

Ειρήνη Κακουλίδου
Φωτεινή (Φανή) Κακουλίδου
Γιώργος Καλαμπούκας
Στέλλα Καραδήμου
Βαγγέλης Καραπάτσιος
Γιώργος Κάτανας
Στέργιος Κατσέλας
Μαρία Κοκκαλιάρη
Ελένη Κονταξή
Ελπίδα Κουιμτζίδου
Κώστας Κυριακίδης
Κωνσταντίνος Κυτίδης
Αντώνιος Μαδίκας
Κώστας Μασμανίδης
Σταύρος Μαυρίδης
Βλαδίμηρος Μαυροπουλίδης
Αθανασία Μήχου

Δημήτρης Μόσχος
Κώστας Μπιλιώνης
Νικολέττα Μπουμπόναρη
Γιάννης Νατσιόπουλος (Ντιζένιο)
Φώτης Παλαμάς
Γιώργος Παπαβασιλείου
Γιάννης Παπαγεωργίου
Φωτεινή Παπαδημητρίου
Αθανάσιος Παπαϊωάννου
Χριστόφορος Παπουλίδης
Στάθης Πασχαλίδης
Γιώργος Πατιός
Γιώργος Πατσώνας
Γιάννης Πεσιρίδης
Ζήσης Πεσλής
Γιώργος Πετρίδης
Νικολέττα Πετρίδου
Αριστοτέλης Ρούσης
Νίκος Σαλτσογλίδης
Ονούφριος Σαπανίδης
Νίκος Σαρουσαββίδης
Αναστάσιος Σιδηράς
Γιώργος Ταγάρας
Λένα Ταρνανίδου
Γιώργος Τέλλιος
Γιώργος Τζέλλος
Γρηγόρης Τζουμερκιώτης
Παρθένα (Νούλα) Τουμπουλίδου
Θανάσης Τουρτούρας
Στάθης Τσανακτσίδης
Γιώργος Τσεπραηλίδης
Μάρκος Φλώρος
Γεώργιος Χαραλαμπίδης
Αργύρης Χατζηγιαννάκης
Παναγιώτης Ψιάνος
Γεώργιος Βάμβας
Ανδρέας Γκουτζιομήτρος
Ιωάννα Ζαρκάδα
Δημήτρης Καγκελάρης
Ευστράτιος Καπάνταης
Κωνσταντίνος Στραβού
Αντώνης Μουτσιούνας
Δημήτρης Παφίλης
Θεοδώρα Χατζηγιαννίκου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αιανής

Βαβλιάρας Κωνσταντίνος του Θωμά

Κύρινας Αθανάσιος του Ιωάννη

Σγουροπούλου Ευαγγελία του Κυριάκου

Τσιόγκαλης Χαρίσιος του Γεωργίου

Φτάκας Γεώργιος του Χαρισίου

Χολέβα-Πάλλα Ουρανία του Φιλώτα

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγίας Παρασκευής

Γκατζιούφας Νικόλαος του Βασιλείου

Μπέμπα Φωτεινή του Νικολάου

Παπαδόπουλος Αριστείδης (Άρης) του Γεωργίου

Χλιαρας Αντώνιος του Ζήση

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κερασέας

Τότσκας Αντώνιος του Νικολάου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κτενίου

Παπακωνσταντίνου Κωνσταντίνος του Παναγιώτη

Παρασκευάς Νικόλαος του Παρασκευά

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ροδιανής

Καραγιάννης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Σταμκοπούλου Ευαγγελία του Μάρκου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ρυμνίου

Αρβανίτης Νικόλαος του Κωνσταντίνου

Σκυτοπούλου Ελευθερία του Αθανασίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Χρωμίου

Κολτσίδα Αθηνά του Γεωργίου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λιβερών

Βασιλειάδης Χαράλαμπος του Δημητρίου

Νεοφυτίδης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μαυροδενδρίου

Αλμασίδης Χρήστος του Σαμψών

Γαβριηλίδου Ελένη του Χαράλαμπου

Τσεπραηλίδου Ελπίδα του Δημητρίου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ποντοκώμης

Κουϊρουκίδης κωνσταντίνος του Ιωάννη

Μιχαηλίδης Ιωσήφ του Θεοδώρου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σιδερά

Ισπόγλου Θεόδωρος του Κυριάκου

Τουμανίδης Γεώργιος του Θεοδώρου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κρόκου

Βογδόπουλος Κωνσταντίνος του Χαρισίου

Ζέρβα Τριανταφυλλιά του Αντωνίου

Καρανάνου Συμέλα (Λίτσα) του Σωκράτη

Τουρτούρας Αργύριος (Ρούλης) του Ζήση

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αμυγδαλέας

Μαστρογιαννίδης Παναγιώτης του Δημητρίου

Τατιγιάννης Αναστάσιος του Ανανία

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Άνω Κώμης

Μαρούδης Θεόδωρος του Σωτηρίου

Μαυρομάτης Θεόδωρος του Χαρισίου

Πουρνάρα Μαρία του Αναστασίου

Τσαουσίδου Καρολίδου Κατερίνα του Δημητρίου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καισαρειάς

Καρανάνος Γεώργιος του Αθανασίου

Ρουσόπουλος Ζήσης του Ιωάννη

Τσιγιάννη Σουλτάνα του Φιλίππου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Κώμης

Ζυμάρας Κωνσταντίνος του Αθανασίου

Τούνας Παρασκευάς του Λαζάρου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κοντοβουνίου

Καραχρήστος Παναγιώτης του Λαζάρου

Μαρκόπουλος Γεώργιος του Αντωνίου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μηλέας

Βουτύρης Δημήτριος του Αθανασίου

Τζιότζιος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σπάρτου

Ιακωβίδης Αντώνιος του Βασιλείου

Καλούδης Νικόλαος του Αθανασίου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγίου Δημητρίου

Αμαραντίδου Δήμητρα του Ιωάννη

Γρίβα Ζωή του Ιωάννη

Χατζημιχαηλίδης Παναγιώτης του Μιχαήλ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αγίου Χαραλάμπους

Γεωργιάδης Κωνσταντίνος του Στεφάνου

Καραμάνης Συμεών του Χρήστου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ακρινής

Μαυροπούλου Άννα του Γεωργίου

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Παπαδόπουλος Αναστάσιος του Γεωργίου

Πουτογλίδης Παύλος του Ιωάννη

Σισμανίδης Χαράλαμπος του Θεμιστοκλή

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αυγής

Παπαδημητρίου Χρήστος του Φωτίου

Σαλτσίδου Ευανθία του Παύλου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βοσκοχωρίου

Μαλίνης Ιωάννης του Σταύρου

Μαλίνης Νικόλαος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Δρεπάνου

Βογιατζής Παναγιώτης του Σοφοκλή

Ιωσηφίδης Νικόλαος του Ιωάννη

Στεφανίδου – Κατσιβελάρη Σοφία του Ιωάννη

Τσανακτσίδης Γεώργιος του Χαραλάμπους

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καπνοχωρίου

Γεωργιάδου Μαρία του Χρήστου

Μαλούτα Αλεξάνδρα του Λαζάρου

Μισαηλίδης Ηρακλής του Κλεάνθους

Ταρνανίδου Σοφία του Αναστασίου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κλείτου

Αγραφιώτη Βικτώρια του Αριστοτέλη

Κορκοτίδης Κωνσταντίνος του Ευσταθίου

Σπυριδόπουλος Θεόδωρος (Ρήγας) του Χρήστου

Χαλκίδης γεώργιος του Ανδρέα

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κοιλάδος

Ηλιάδη Αικατερίνη του Χριστοφόρου

Κυριαζόγλου Φίλιππος του Στεργίου

Μεταξίδου Τατιάνα του Αναστασίου

Τσαουσίδης Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πολυμύλου

Αμαραντίδης Παναγιώτης του Ιωάννη

Αμβρακίδης Σπυρίδων του Γεωργίου

Φασίδου Μαρία του Σταύρου

Υποψήφιοι εκπρόσωποιΤοπικής Κοινότητας Ρυακίου

Αποστολίδου Δέσποινα του Παντελή

Κοτταρίδης Μάρκος του Σάββα

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Τετραλόφου

Δεληγιάννης Αρίσταρχος του Ιωάννη

Πιλαλίδης Χρήστος του Ιωάννη

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αλωνακίων

Εμμανουηλίδης Ευστράτιος του Νικολάου

Καλλιανιώτου Χιονία του Λαζάρου

Καλογιαννίδου Σοφία του Γεωργίου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ανθοτόπου

Κικίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Προδρομίδης Χαράλαμπος του Θεοδοσίου

 Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αργίλου

Κακουλίδης Ιωάννης του Στυλιανού

Λίγκας Ευθύμιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βατερού

Ελευθεριάδης Χαράλαμπος του Ματθαίου

Κολοβός Δημήτριος του Νέστορα

Χατζηαποστόλου Παρθένα του Αναστασίου

Χατζηγεωργίου Ευάγγελος του Γεωργίου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Εξοχής

Αλεξανδρίδου Ελισάβετ του Χρήστου

Τσαουσίδου Όλγα του Χρήστου

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καλαμιάς

Τσαλίδης Ιωάννης του Σεραφείμ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καρυδίτσας

Καρατζιούλας Μάρκος του Γεωργίου

Σκόρδας Ιωάννης του Χρήστου

Τσιφτσή Ελένη του Εμμανουήλ

Τσιφτσής Ευάγγελος του Νικολάου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κοίλων

Κορδώσης Σταμάτης του Εμμανουήλ

Φλώρου Ιωάννα του Μάρκου

Χρήστου Βασίλειος του Ευαγγέλου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Λευκόβρυσης

Χριστοφορίδης Ιωάννης του Γεωργίου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Λευκοπηγής

Βόμβας Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Ζαμίχος Ευάγγελος του Κωνσταντίνου

Στιούκης Παρασκευάς (Πάρης) του Γεωργίου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεταμορφώσεως

Αραπουλίδου Χαρίκλεια του Δημητρίου

Ζέρβας Νικόλαος του Δημητρίου

Χασιώτης Αθανάσιος του Δημητρίου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Νέας Νικόπολης

Αντωνιάδου Ελένη του Θεοφάνους

Νικολαϊδης Δαμιανός του Νικολάου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ξηρολίμνης

Κυριαζίδης Φίλιππος (Άκης) του Γεωργίου

Χατζηπαναγιωτίδης Οδυσσεύς του Παναγιώτη

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Οινόης

Αβραμίδης Αβραάμ του Ευθυμίου

Σπυριδωνίδης Ιωσήφ του Χριστοφόρου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πετρανών

Αθανασίου Αθανάσιος του Αντωνίου

Βογδόπουλος Νεκτάριος του Ιωάννη

Σοϊταρίδου Δέσποινα του Μιχαήλ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πρωτοχωρίου

Θεοδωρίδης Γεώργιος του Παναγιώτη

Καμπουρίδης Νικόλαος του Αναστασίου

Κατσόγιαννου – Τριανταφύλλου Ευθυμία (Έφη) του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πτελεάς

Αρνίδου Παρασκευή του Κυριάκου

Ασημινίδης Αθανάσιος του Χριστόδουλου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σκήτης

Αλεξανδρίδης Αλέξανδρος του Νικολάου

Τρικελίδης Γεώργιος του Αναστασίου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Χαραυγής

Ευθαλιτσίδου Αθηνά (Νανά) του Χαριλάου

Κουτσαρδάκης Κωνσταντίνος του Στεφάνου

Σαββίδης Βασίλειος του Ηρακλή

05.04.2014
ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΟΖΑΝΗΣ